''Δεχθήκαμε μια βαριά ήττα''

Διαβάστε τι δήλωσε ο τεχνικός του Εθνικού Άχνας Ηλίας Χαραλάμπους μετά την ήττα από τον Απόλλωνα με 4-1.

Αναλυτικά:

"Ξέραμε ότι είχαμε να αντιμετωπίσαμε μια πολύ καλή ομάδα, το δείχνει και ο βαθμολογικός πίνακας. Στο πρώτο ημίχρονο χωρίς να απειληθούμε ιδιαίτερα δεχθήκαμε ένα γκολ στο 42' αν δεν κάνω λάθος. Στο ημίχρονο είπα στα παιδιά ότι μπορούσαμε να μπούμε στο παιχνίδι με ένα γκολ. Δυστυχώς σε μια φάση δεχθήκαμε το δεύτερο γκολ. Βγήκαμε μπροστά, ρισκάραμε, κάναμε το 2-1, μπήκαμε ξανά στο και είχαμε τις ευκαιρίες για να το κάνουμε 2-2 αλλά σε μία κόντρα επίθεση δεχθήκαμε το τρίτο γκολ που πιστεύω ότι ήταν καθοριστικό για το παιχνίδι.  Δεχθήκαμε μια βαριά ήττα αλλά θα συνεχίσουμε να δουλεύουμε. Ο δρόμος είναι μακρύς. Συγχαρητήρια στον Απόλλωνα και καλή συνέχεια".