Χαμός: Παίκτης πιάστηκε στα χέρια με προπονητή, διεκόπη οριστικά το ματς!

Απίστευτες καταστάσεις στην αναμέτρηση της Θύελλας με τον Ατρόμητο Πατρών, αφού παίκτης και προπονητής πιάστηκαν στα χέρια με αποτέλεσμα η αναμέτρηση να διακοπεί οριστικά!

Όπως αναφέρει το tempo24, στο 17ο λεπτό πίαστηκαν στα χέρια προπονητής και ποδοσφαιριστής με αποτέλεσμα την οριστική διακοπή του αγώνα , καθώς οι αστυνομικοί προχώρησαν στην σύλληψη και των δύο με βάση το νέο αθλητικό νόμο.

Το ματς διεξάγετο για την 5η αγωνιστική των πλέι-οφ της Α’ κατηγορίας και λίγο πριν το ημίωρο οι πάγκοι των δύο ομάδων και οι παίκτες ήρθαν σε σύρραξη και μάλιστα παίκτης του Ατρόμητου μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο με ασθενοφόρο.

Ο διαιτητής της αναμέτρησης διέκοψε την αναμέτρηση και το παιχνίδι οριστικά μετά από λίγο, κλείνοντας το φύλλο αγώνα. Το σκορ ήταν 1-0 υπέρ των κυανόλευκων με γκολ του Σκουμή στο 9ο λεπτό.

Πηγή: sdna.gr