Αγεφύρωτη η κόντρα Λεάο – Φονσέκα - Γκρίνια στην αλλαγή

Ο Ραφαέλ Λεάο δεν ησυχάζει και διατηρεί την κόντρα του με τον Φονσέκα στη Μίλαν, εκφράζοντας δυσαρέσκεια για την αλλαγή που τον έκανε ο κόουτς της Μίλαν στο ντέρμπι.

Ο Λεάο δεν αποδέχτηκε εύκολα την απόφαση του προπονητή του στους «ροσονέρι» να τον βγάλει από το παιχνίδι του «Μεάτσα» στο 87ο λεπτό της αναμέτρησης, λίγο προτού ο Γκάμπια με κεφαλιά σκοράρει για το 2-1.
Πηγαίνοντας προς τον πάγκο, ο Πορτογάλος άρχισε να γκρινιάζει προς τον προπονητή του, λέγοντάς του ότι απέμεναν λίγα λεπτά για να τελειώσει το ματς, ωστόσο, δεν πήρε την απάντηση που θα ήθελε.

Εκείνη τη στιγμή επιτεύχθηκε το νικητήριο γκολ και ο Φονσέκα έτρεξε να το πανηγυρίσει, με τον Λεάο σαφώς επηρεασμένο, να μην αντιδρά και τόσο θερμά…

Πηγή: sport-fm.gr