Eχανε 5-0 στο ημίχρονο, παρουσίασε έξι πιτσιρικάδες στο δεύτερο!

Φοβερό περιστατικό στο ποδόσφαιρο της Κολομβίας, εκεί όπου η Aurora βρισκόταν πίσω στο σκορ με το βαρύ 5-0 από το πρώτο ημίχρονο και στο δεύτερο μέρος... εξαφανίστηκε από τον αγωνιστικό χώρο, χάνοντας το ματς με αιτία την αποχώρησή της!

Η Bolivar είχε φτάσει στο ευρύ σκορ από τα πρώτα 45 λεπτά, πράγμα που είχε προκαλέσει τον εξευτελισμό της Aurora. Η τελευταία, βέβαια, έδειξε πως... δεν έχει μάθει να χάνει και να «πέφτει» με μάχη, με αποτέλεσμα να μη βγει κανένας από τα μέλη της πρώτης ομάδας στο γήπεδο στο δεύτερο ημίχρονο!

Έξι πιτσιρικάδες από το τμήμα κ-17 ήταν εκείνοι που εμφανίστηκαν στον αγωνιστικό χώρο για να διεξαχθούν τα 45 λεπτά που απέμεναν για την ολοκλήρωση της αναμέτρησης, με τον ρέφερι να μην μπορεί να κάνει τίποτα άλλο από την κατακύρωση του αγώνα στην Bolivar.

Λόγω του μη επαρκή αριθμού παικτών της Aurora στο γήπεδο, δεν μπορούσε να συνεχιστεί ο αγώνας κι έτσι ολοκληρώθηκε πρόωρα με δική της υπαιτιότητα...