Ισπανία: Σιμόν, Καρβαχάλ, Λε Νορμάντ, Λαπόρτ, Κουκουρέγια, Πέδρι, Ρόδρι, Ρουίθ, Γιαμάλ, Μοράτα, Γουίλιαμς.

Γεωργίας: Μαμαρντασβίλι, Κακαμπάτζε, Γκβελεσιάνι, Κάσια, Ντβάλι, Λοχοσβίλι, Κιτεϊσβίλ, Κοτσορασβίλι, Τσακβετάντζε, Μικαουτάντζε, Κβαρατσχέλια.

Δείτε ζωντανά την εξέλιξη του αγώνα:

Σέντρα στο παιχνίδι.

6' Βάζει τρομερή πίεση και ανανεώνει συνεχώς επιθέσεις η Ισπανία.

11' Φοβερή επέμβαση από τον Μαμαρντασβίλι σε πισινή κεφαλιά του συμπαίκτη του! Σώζει από βέβαιη παραβίαση της εστίας του.

16' Για την ώρα η Γεωργία αμύνεται μαζικά.

18' ΓΚΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΩΡΓΙΑ. Έγινε μια μπαλιά από τα δεξιά, ο Λε Νορμάντ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της δικής του ομάδας.

25' Για την ώρα το πλάνο της Γεωργίας λειτουργεί περίφημα. Πέτυχε το τέρμα της από αντεπίθεση, κρατάει μακριά την Ισπανία από την περιοχή της ενώ είναι επικίνδυνη κάθε φορά που κερδίζει μπάλα.

39' ΓΚΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ! Ο Ρόντρι με δυνατό συρτό σουτ έξω από την περιοχή ισοφαρίζει σε 1-1!

ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.

ΣΕΝΤΡΑ ΣΤΟ Β' ΗΜΙΧΡΟΝΟ.

46' Ξεκινήσε με φάση το β' ημίχρονο. Σουτ του Ρουίθ έξω από την περιοχή, πέρασε εκτός.

51' Αμάν τι έσωσε ο Μαμαρντασβίλι! Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γιαμάλ, έσωσε εντυπωσιακά.

52' Φοβερή μπαλιά του Γιαμάλ στην καρδιά της άμυνας της Γεωργίας, με τον Ρουίθ με κεφαλιά να κάνει το 2-1!

72' Διατηρεί το προβάδισμα της η Ισπανία ωστόσο όσο η διαφορά παραμένει στο ένα τέρμα τίποτα δεν τελειώνει.