Φιλική ήττα του ΑΠΟΕΛ από την Bnei Sakhnin

Ο ΑΠΟΕΛ έδωσε φιλικό αγώνα με την Bnei Sakhnin στο Πράβετς της Βουλγαρίας και ηττήθηκε με 0-1.

Ο Σάββας Πουρσαϊτίδης προχώρησε σε αρκετές δοκιμές, είδε κάποια πράγματα και σημείωσε αρκετά στο μπλοκάκι του. Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης πέτυχε ο Βαρέν στο 68'.

Η ιστοσελίδα μας σας μετέφερε λεπτό προς λεπτό όλα όσα έγιναν στο συγκεκριμένο ματς.

Αναλυτικά οι πρώτοι 11 του ''Πούρσα'':

Μιχαήλ, Βινίσιους, Εφραίμ, Λουντέμο, Κβιλιτάια, Θεοδώρου, Μπερν, Ζαμπάλα, Βροντής, Σάβιτς, Ντανίλο

Το Live:

- Τέλος στο ματς, νίκη για την Bnei Sakhnin με 0-1

83' Ο Άμος πρόλαβε τον Κβιλιτάια και έτσι παραμένει το 0-1

75΄Ο ΑΠΟΕΛ κρατά τη μπάλα και ψάχνει την ισοφάριση

68΄Γκολ για την Bnei Sakhnin με τον Βαρέν να σκοράρει. Ο παίκτης των Ισραηλινών πέτυχε το τέρμα με κοντινή κεφαλιά

68' Ο Βαρέν το πλασέ, δύσκολα ο Ουζόχο σε κόρνερ

65' Αλλαγές από τον Πουρσαϊτίδη

60' Παραμένει το 0-0

50' Δοκάρι για τον ΑΠΟΕΛ με το σουτ του Ντανίλο να σταματά στη δεξιά δοκό της εστίας

46' Έναρξη στην επανάληψη, μαζεμένες αλλαγές από τον Πουρσαϊτίδη

- Τέλος στο πρώτο ημίχρονο, 0-0 η αναμέτρηση

44' Ο Σαλάχτα κάνει το πλασέ από κοντινή απόσταση, όμως η μπάλα κτυπά στην εξωτερική πλευρά των διχτύων

42΄Κεφαλιά από τον Κβιλιτάια, μαζεύει ο αντίπαλος κίπερ

38΄Καλή στιγμή για την Bnei Sakhnin, το σουτ που έγινε έφυγε λίγο έξω

36' Σουτ από πλευράς των Ισραηλινών, μαζεύει ο Μιχαήλ

25' Ο ΑΠΟΕΛ κρατά περισσότερο τη μπάλα και προσπαθεί να βρει διαδρόμους για να σκοράρει

15' Παραμένει το 0-0, αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά

7' Έξω ο Σάβιτς με μυϊκό πρόβλημα, στη θέση του ο Καρώ

1' Έναρξη στο φιλικό ματς

17:58 Στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες των δύο ομάδων

17:45 Όλα έτοιμα για να αρχίσει σε λίγο το παιχνίδι