Ομόνοια: Φιλική ήττα από την Μπειτάρ με 3-1

Φιλική ήττα στο πρώτο της παιχνίδι στην Πολωνία δέχθηκε η Ομόνοια. Οι πράσινοι ηττήθκαν από την Μπέϊταρ με 3-1 με τον τεχνικό της ομάδας Μπέργκ να δίνει χρόνο συμμετοχής σε αρκετούς ποδοσφαιριστές.

Η εξέλιξη του αγώνα:

Τέλος του αγώνα.

76': 1-3 για την Μπεϊτάρ με συρτό σουτ του Κονσταντίν.

65': Απόκρουση του Κυριακίδη σε σουτ του Βαρέν.

64': Πλασέ του Γκαρσία, ο Κυριακίδης αποκρούει τη μπάλα που χτυπάει στη συνέχεια στο δοκάρι και απομακρύνεται.

62': Λοϊζου, Χαραλάμπους και Μαυρίας αντί Λάνγκ, Λοέ και Μανρίκε.

62': Μακρινό σουτ από τον Κατελάρη, απέκρουσε ο τερματοφύλακας.

Μαζεμένες αλλαγές για την Ομόνοια με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου. Κυριακίδης, Κούσουλος, Λάνγκ, Παναγιώτου, Μανρίκε, Λοέ, Κατελάρης, Κακουλλής, Μόντες, Άλβες και Ραμίρεζ.

46' Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.

Τέλος πρώτου μέρους.

46': Σκοράρει στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων η Ομόνοια με κεφαλιά του Λάνγκ ύστερα από εκτέλεση κόρνερ του Άλβες.

44': Σέντρα επιχείρησε παίκτης της Μπεϊτάρ με τη μπάλα να βρίσκει στο δοκάρι.

32': Κακουλλής αντί του Χριστοφή.

31': 2-0 για την Μπεϊτάρ με διαγώνιο σουτ του Κίντα.

20': Το σουτ του Κίντα θα χτυπήσει στο οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Νικολάου.

18' Χλιαρό σουτ του Χριστοφή ύστερα από πάσα του Άλβες, η μπάλα πέρασε έξω.

15' Καλή στιγμή για την Ομόνοια με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τιάγκο. Απέκρουσε σε κόρνερ ο τερματοφύλακας.

7' 0-1 Το σουτ του Μουχαμέντ χτύπησε στο δοκάρι και στην επαναφορά ο Αζουλάι έκανε το 1-0.

6': Δοκάρι με τον Οχάνα για την Μπεϊτάρ ύστερα από μακρινό σουτ.

2' Φαλτσαριστό σουτ από τον Μπλουμέιν λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Νικολάου.

1' Άρχισε ο αγώνας.

Στον πάγκο βρίσκονται οι: Αντωνίου, Κυριακίδης, Κούσουλος, Μαυρίας, Λοϊζου, Ραμίρεζ, Κακουλλής, Παναγιώτου, Λοέ, Μόντες και Χαραλάμπους.

Η ενδεκάδα των Ισραηλινών: Νιντζάν, Κονσταντίν, Κόντε, Ζέχαβι, Γκρεχκίν, Εϊνβίντερ, Μουχαμάντ, Κίντα, Μπλουμέιν, Οχάνα και Αζούλαϊ.

11αδα Ομόνοιας: Νικολάου, Λούφτνερ, Λάνγκ, Περείρα, Μανρικέ, Κατελάρης, Γκόμες, Άλβες, Τιάγκο, Χριστοφή και Μάτ.