Νεότερη ενημέρωση για το πότε θα συνεχιστούν τα αναβληθέντα παιχνίδια

Υπάρχει νεότερη ενημέρωση όσον αφορά τους αγώνες που έχουν διακοπεί. Η ΚΟΠ ενημέρωσε ότι ο αγώνας στην Αραδίππου θα συνεχιστεί από εκεί που έμεινε την Τετάρτη ενώ ο άλλος αγώνας στο Ψευδά, θα συνεχίστεί αύριο Κυριακή στις 15:00.

Νεότερη ενημέρωση:

Ο αγώνας Ομόνοια Αραδίππου - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών διακόπηκε στο 29ο λεπτό λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου από τη συνεχόμενη βροχόπτωση. Το σκορ ήταν στο 0-0.

Ο αγώνας θα συνεχιστεί από το χρονικό σημείο της διακοπής του την ερχόμενη Τετάρτη 18 Δεκεμβρίου και ώρα 14:30.

Ο αγώνας Ομόνοια Ψευδά - Άρης διακόπηκε με τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Ο Άρης ήταν μπροστά στο σκορ με 2-0.

Ο αγώνας θα συνεχιστεί από το χρονικό σημείο της διακοπής του την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου και ώρα 15:00.

Ο αγώνας Αγία Νάπα - ΑΣΙΛ Λύσης διακόπηκε στο 73ο λεπτό και όταν το σκορ ήταν στο 0-0.

Ο αγώνας θα συνεχιστεί από το χρονικό σημείο της διακοπής του την Τετάρτη 8 Ιανουαρίου και ώρα 15:00.

Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας
Ο αγώνας ΠΟ Ορμήδειας - Κούρρης Ερήμης διακόπηκε στο 33ο λεπτό και όταν οι γηπεδούχοι ήταν μπροστά στο σκορ με 1-0.

Ο αγώνας θα συνεχιστεί την ερχόμενη Τετάρτη 18 Δεκεμβρίου από το χρονικό σημείο της διακοπής του και ώρα 14:30

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ

Αναβλήθηκε λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου ο αγώνας Άτλας Αγλαντζιάς -ΑΕΝ.

Ο αγώνας Ολυμπιάς Λυμπιών - ΑΕΚ Κοράκου διακόπηκε στο 4ο λεπτό λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου από τη συνεχόμενη βροχότωση.

Ο αγώνας Ορφέας Λευκωσίας - Φοίνικας, διακόπηκε με τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Ο Ορφέας ήταν μπροστά στο σκορ με 2-1.